Kandidatury do Výboru a KRK 2017

Vážení členové,

níže naleznete kandidatury členů do Výboru a KRK (Kontrolní revizní komise) CAFK.

 

 

KANDIDATURY DO VÝBORU CAFK

 

Leoš Novotný


Dobrý den,

Je mi 41 let,  jsem ženatý a ve Výboru pracuji již pátým rokem. V minulém funkčním období jsem ve Výboru zastával funkci předsedy  a společně s ostatními členy Výboru a Krku jsem se snažil o propagaci fríských koní .

Rád bych dále pokračoval ve své práci a pokud mě zvolíte, věřím, že budu nápomocný.

Děkuji všem za podporu.

Leoš Novotný

 

Zuzana Řehořová

 

Jmenuji se Zuzana Řehořová a ve Výboru působím již od roku 2012, a to ve funkci místopředsedy. Od této doby se také velmi intenzivně zajímám o problematiku chovu fríských koní a o veškeré další informace spojené s tímto plemenem. Letos mi končí funkční období a ráda bych tedy znovu kandidovala, abych mohla dále pokračovat ve své práci. Vzhledem k mé znalosti  angličtiny, hlavní náplní mé práce je komunikace s holandskou mateřskou plemennou knihou. Dále také zajišťuji překlady článků, organizování seminářů a svodů a jejich tlumočení. Ráda bych pokračovala v práci pro CAFK a tímto Vás žádám o důvěru a Váš hlas.

Děkuji.

Zuzana Řehořová

 

Petra Picková

 

Fríským koním se věnuji již 11 let, a to převážně problematice jejich chovu. Pravidelně se s našimi koňmi zúčastňujeme svodů pořádaných CAFK. Nyní se více zaměřuji na trénink a drezurní práci. Vlastníme s manželem 6 chovných fríských klisen. Práci ve Výboru znám a vím co obnáší. Pracovala jsem ve Výboru v r. 2012 - 2014 a v r. 2015 - 2017. Nabízím časovou flexibilitu, zájem o daný obor, zkušenosti s prací v CAFK, dále velmi dobrou orientaci v problematice chovu fríských koní a jejich tréninku.

S pozdravem

Petra Picková

 

 

 

KANDIDATURY DO KRK CAFK

 

Jana Pražáková


Jmenuji se Jana Pražáková, podnikám v zemědělství a společně s manželem máme 3 fríské klisny, první od roku 2004. Aktivně se v asociaci zapojuji při pořádání svodů, členkou revizní komise jsem i nyní a chtěla bych v této činnosti pokračovat dále, protože fríské koně miluji a i tímto bych jim chtěla vyjádřit podporu a pomoci týmu lidí, kteří se starají o chod asociace.

S pozdravem Jana Pražáková

 

Stanislav Stuchlík


Tímto podávám svou kandidaturu na člena revizní komise CAFK. Členem KRK jsem od roku 2012 a rád bych tento rok opět kandidoval. Koně chováme již 18 let. Koním se tedy věnuji již řadu let a zaměřuji se především na zápřah.

Mám za sebou dvě volební období a myslím si, že s paní Ing. Janou Pražákovou jsme své povinnosti revizní komise zastali dle zásad stanov CAFK. Vzhledem k tomu, že mám rád pořádek, hlásím se proto do KRK, kde můžu pomoci zajistit, aby v organizaci fungovalo vše tak, jak má. Mám zájem kandidovat do KRK i pro následující období.  

                                                 

Martina Křižalová 


Pracuji ve zdravotnictví, vlastním dva fríské koně.

S frískými koňmi mám zkušenosti již 6 let. Zajímá mě chov fríských koní a také bych ráda pomohla pracovat na zviditelnění tohoto krásného plemene. Co mohu nabídnout: časovou flexibilitu a chuť pracovat pro asociaci. Chci pomoci a podporovat Výbor asociace. Proto prosím o váš hlas, abych mohla dál pomáhat a podporovat asociaci. Pěkný den Martina Křížalová   

 

                                         

Aktualizováno Pátek, 12 Květen 2017 16:14
 
Tvorba www stranek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele