Veletrh EQUITANA 2017 - vše pro koně a jezdce

Vážení členové a milovníci (nejen) fríských koní, 

 

dovolujeme si Vás informovat o veletrhu Equitana - světové události pro milovníky koní a jezdeckého sportu, který se letos koná od 18. do 26. března 2017 na výstavišti v německém  Essenu.

Na Equitaně bude prezentovat své zboží 860 vystavovatelů ze 22 zemí - od jezdeckých potřeb, krmiv a farmaceutických produktů, vybavení stájí a jízdáren, až po techniku pro pastviny. Samozřejmě budou vystaveny koně všech plemen, která se budou předvádět v arénách přímo ve veletržních halách. Denně jsou na programu desítky praktických demonstrací, veterinárních seminářů a dalších vysoce kvalitních přednášek. Součástí programu bude večerní přehlídka „Hřebci“,  úchvatná „Hop Top Show“, která představí špičková čísla nejvyšší jezdecké i choreografické úrovně, show Pata Parelliho, show olympijské vítězky a světové šampiónky Ingrid Klimke a voltižní show.
 
Pro všechny zájemce  se nabízejí vstupenky zcela ZDARMA. Pro Ty, kdo si netroufnou na dalekou cestu vlastními prostředky, je zde možnost využít nabídky autobusového zájezdu.
 
Kontakt pro vstupenky a zájezd: Olga Pešková,  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. 277 010 660
Aktualizováno Pondělí, 19 Prosinec 2016 13:56
 
Tvorba www stranek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele