POŘADÍ KONÍ - svod Hradištko 1.10. 2016

V textu naleznete startovní listinu koní, kteří se účastní letošního svodu Fríských koní v Hradištku u Sadské...


dsc_1169


IBOP  –  30.9. 2016 od 17:00 hod.

   41 - Sietske van ´t Grupje

    42 - Jennie T.

    43 - Gaike W.T.

    44 - Genesis Leen

    45 - Froukje fan Zwanenburg

    46 - Geisha Esther

    47 - Deizzy van de Blat

    48 - Maurits Lauwers

    49 - Nico van de Gela

    50 - Hero van Zomerstaete

    51 - Martijn van Rijnwoude 

 

 

SVOD - 1.10. 2016 od 9:00 hod.


Kategorie hříbata – hřebečci

       01 - Armani W.L.

       02 - Bejnamin

       03 - Blesk

       04 - Cedrik Willem Van Bohemia

       05 - Corin van de Gela

       06 - Arnie Happy Horse

 

Kategorie hříbata – klisničky 

       07 - Bella

       Vyhlášení šampiona a reservního šampiona hříbat

 

Kategorie roční klisny 

    08 - Wenke van ´t Wilbroek

    09 - Ylonka van de Warande

 

Kategorie dvouleté klisny 

     10 - Vanessa van Moravia

     Vyhlášení šampionky a reservní šampionky mladých klisen

 

Výběr do hlavní plemenné knihy – čtyřleté a starší Vb klisny 

   11 - Pleunie van Klein Paradijs

   12 - Femke W.

   13 - Deizzy van de Blat

   14 - Froukje fan Zwanenburg

   15 - Jasmira L Starlight

   16 - Nel van Moravia

   17 - Mirthe fan ´t Blommefamke

    Vyhlášení šampionky a reservní šampionky čtyřletých Vb klisen

 

Výběr do hlavní plemenné knihy – tříleté Vb klisny 

    18 - Rose van Moravia

    19 - Sara fan de Stûken

    Vyhlášení šampionky tříletých Vb klisen

 

Kategorie čtyřleté a starší Stb klisny

     20 - Gaike W.T.

     21 - Inez R.S.

     22 - Kler od Bílých Skal

     23 - Jennie T.

     Vyhlášení šampionky a reservní šampionky Stb klisen

 

Kategorie čtyřleté až šestileté Ster klisny 

    24 - Geisha Esther                         

    25 - Genesis Leen

    Vyhlášení šampionky čtyřletých až šestiletých Ster klisen

 

Kategorie sedmileté a starší Ster klisny 

    26 - Sietske van ´t Grupje

    27 - Ylke von Rodowitz

    28 - Ciara van de Demro Stables

    Vyhlášení šampionky a reservní šampionky sedmiletých a starších Ster klisen 

 

Kategorie Kroon klisny 

   29 - Amalia van de Wisselplaats

 

Kategorie Vb Ster hřebci 

   30 - Martijn van Rijnwoude

   34 - Pruulke

    Vyhlášení šampiona Vb Ster hřebců

 

Kategorie Vb hřebci

     31 - Nico van de Gela

     32 - Maurits Lauwers

     33 - Rocco van Marhol

     35 - Perseus van Dupaumolen

     36 - Ramzes van Silesia

    Vyhlášení šampiona a reservního šampiona Vb hřebců

 

VYHLÁŠENÍ ŠAMPIONA  A RESERVNÍHO ŠAMPIONA SVODU 2016

 

 


Aktualizováno Pondělí, 19 Září 2016 17:31
 
Tvorba www stranek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele