Seminář s holandským trenérem P. Sibmou

Vážení členové a majitelé fríských koní,

 

chystáte se se svým koněm na svod? Pokud ano, určitě si nenechte ujít jednodenní květnový seminář, který pro Vás pořádá CSFHO. Naše pozvání tentokrát přijal holandský trenér a  majitel výcvikové stáje Piet Sibma....


Datum: 30. května       Místo konání: JŠ Equus Kinsky, Hradištko u Sadské

 

Časový harmonogram: 10:00 - 17:00

 

Holandští komisaři KFPS loni na svodu poukázali na to, že kvalita českých koní je dobrá, nicméně jsou vidět stále rezervy v pohybu. Stává se, že chovatelé podcení trénink, nebo koně trénují nesprávně, a to se poté odrazí na pohybu koně při předvedení na svodu. Proto se CSFHO rozhodla pozvat do České republiky trenéra fríských koní, který by českým chovatelům poradil a ukázal, jak s koněm  pracovat a jak správně trénovat, aby se kůň co nejlépe předvedl a tím získal na svodu co možná nejlepší ocenění.

 

Dopoledne Vás čeká teorie o základech standardu a posuzování fríského koně. Také se dozvíte, jak koně trénovat, aby byl co nejlépe připraven na svod a podíváme se i na informace týkající se správného krmení, holení, kování a samotného předvedení koně před komisaři. Po obědě se pak budeme věnovat praktickým ukázkám tréninku, jelikož správný trénink je základem úspěchu!

 

Majitelé mají možnost si přivézt vlastního koně. Počet míst je však omezen.

 

Neváhejte a pošlete přihlášku ještě dnes!

 

Přihlášku naleznete ZDE

 

 

Těšíme se na Vás

 

Výbor CSFHO

 

norbertsibma

Foto: Cally Matherly

Aktualizováno Úterý, 26 Květen 2015 10:55
 
Tvorba www stranek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele