POZOR - Změna názvu CSFHO

Vážení členové,

 

vzhledem ke změnám v  občanském zákoníku (dále jen OZ), bude nutné provést některé úpravy týkající se organizace a stanov CSFHO o.s., které se musejí přepracovat tak, aby byly v souladu s tímto novým OZ. V rámci těchto změn dojde také ke změně samotného názvu CSFHO....

 

Volbu nového jména této organizace zapříčinilo rozhodnutí Slovenské republiky, jejíž zástupci oficiálně zažádali KFPS o schválení samostatné slovenské organizace. Na Valné hromadě, která se konala 28.2. 2015, členové CSFHO rozhodli, že tato organizace, která doposud sdružovala a zastupovala obě země, se změní na organizaci, která bude zastupovat členy pouze z České republiky a slovenské členy zastoupí nová organizace v jejich zemi. Česká organizace však bude nadále slovenským členům poskytovat veškeré služby do doby, než bude slovenská asociace oficiálně uznána. 

 

Na Valné hromadě se také usneslo, že se členové CSFHO mohou vyjádřit k novému názvu asociace a eventuelně sami nějaký název navrhnout.

Zatím připadají v úvahu dva názvy, a to: Česká asociace fríských koní nebo Česká organizace fríských koní.

 

Přestože CSFHO (Czech and Slovak Friesian Horse  Organization)  je název anglický, nový název bychom rádi ponechali český.

 

Vaše návrhy, prosím, posílejte na emailovou adresu výboru Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 31.5.2015.

Výbor dané návrhy shromáždí a začátkem června 2015 jeden z návrhů vybere.

 

Děkujeme.

 

 

Výbor

CSFHO

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Duben 2015 08:14
 
Tvorba www stranek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele