Seminář "Fríský kůň očima komisaře " - 18. - 19.4. 2015

Vážení členové a majitelé fríských koní,

 

vzhledem k nárůstu nových členů a nových majitelů fríských koní se  CSFHO rozhodla i letos uspořádat vzdělávací seminář na téma „Fríský kůň očima komisaře“. Jedná se o dvoudenní seminář, který povede holandská inspektorka KFPS paní Louise Hompe...

 

V lednu jsme na Centrálním svodu hřebců v holandském Leeuwardenu oslovili inspektorku Louise Hompe. Paní Hompe patří mezi špicku ve svém oboru. Má dlouholetou praxi a často jí můžeme vidět právě při posuzování samotných plemeníků. Jsme proto velmi rádi, že paní Hompe naše pozvání přijala a přijede do ČR dodat seminář pro české a slovenské chovatele.

 

Čeká Vás mnoho zajímavých témat týkajících se posuzování fríských koní na svodu, a to jak z hlediska exteriéru tak i pohybu. Dozvíte se, co je lineární skóre a proč je důležité. Také si sami vyzkoušíte posuzování fríských koní v praxi.

 

Díky zvýšenému zájmu o výkonnostní zkoušku IBOP jsme letos toto téma zařadili do samotného semináře. Majitelé (nebo jejich jezdci) budou mít možnost si zajet danou úlohu pod supervizí paní inspektorky, která pak následně zhodnotí věci, které byly provedeny správně , nebo naopak, na kterých je třeba zapracovat, aby kůň dosáhl co nejlepšího hodnocení.

 

Pokud se tedy chystáte se svým koněm na svod, určitě si nenechte tento seminář ujít!

 

 

Seminář se bude konat 18. – 19.4. 2015 v krásném prostředí farmy Q Ranch. Více informací naleznete v pozvánce.

 http://www.qranch.cz/index.php/qranch-kontakty.html

 

Účastníci mají možnost přivézt si svého koně. Počet koní je ale omezen! Proto neváhejte a zašlete přihlášku ještě dnes!

 

Těšíme se na Vás

 

Výbor CSFHO

 

 

POZVÁNKA:  zde          PŘIHLÁŠKA: zde

 

komisai lnek

Aktualizováno Středa, 25 Březen 2015 19:52
 
Tvorba www stranek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele