Veletrh EQUITANA - vše pro koně a jezdce

Vážení členové a milovníci (nejen) fríských koní,

 

dovolujeme si Vás informovat o veletrhu Equitana - světové události pro milovníky koní  a jezdeckého sportu, který se letos koná od 14. do 22. března 2015 na výstavišti v německém Essenu...

 

Na Equitaně bude prezentovat své zboží 900 vystavovatelů ze 30 zemí - od jezdeckých potřeb, krmiv a farmaceutických produktů, vybavení stájí a jízdáren, až po techniku pro pastviny. Samozřejmě budou vystaveny koně všech ras, které budou předváděny v arénách přímo ve veletržních halách.

 

Denně jsou na programu desítky praktických demonstrací, veterinárních seminářů a dalších vysoce kvalitních přednášek. Součástí programu bude večerní přehlídka „Hřebci“ a úchvatná „Hop Top Show“, která představí špičková čísla nejvyšší jezdecké i choreografické úrovně (mezi jinými vystoupí i Lorenzo a Frédéric Pignon).

 

Pro všechny zájemce se nabízejí vstupenky zcela ZDARMA, a pro Ty, kdo si netroufnou na dalekou cestu vlastními prostředky, je zde možnost využít nabídky autobusového zájezdu.

 

Kontakt pro vstupenky a zájezd: Olga Pešková,  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. 277 010 660

Aktualizováno Pondělí, 12 Leden 2015 18:43
 
Tvorba www stranek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele