Pozvánka - Centrální svod hřebců 2015

Vážení členové, majitelé a milovníci fríských koní,

 

již v těchto dnech probíhají intenzivní přípravy na nejprestižnější událost ve světě fríských koní – Centrální svod plemenných hřebců 2015.  Letošní ročník se bude tradičně konat v holandském městě Leeuwarden ve dnech 

8. – 10. ledna 2015...

 

Tato akce se stala již  tradičním místem setkání lidí, kteří propadli kouzlu a kráse fríského plemene. Každoročně  se zde sejde 15 – 25.000 návštěvníků ze  všech koutů světa.

 

Rádi bychom Vás srdečně pozvali na tuto velkolepou událost plnou krásných černých perel a neuvěřitelné atmosféry.

 

 

Celá akce bude odstartována ve čtvrtek 8.1., a to druhým kolem předvýběru mladých hřebců.

 

V pátek 9.1. Vás již tradičně čeká celá řada zajímavých seminářů, které začínají od 10:00 hodin a budou probíhat až do 15:30. Jako každý rok pro Vás Inspekční tým KFPS upořádá seminář týkající se posuzování fríských koní  a standardu plemene. Dále se můžete těšit na drezurní seminář, na seminář týkající se problematiky fyziologie koní  při tréninku, podkovářský seminář a seminář týkající se genetického testování fríských koní, které je nyní plně dostupné všem chovatelům. Odpoledne, po ukončení seminářů, Vás bude čekat třetí, a tedy poslední kolo předvýběru mladých hřebců. Ti, kteří tímto závěrečným kolem projdou, se kvalifikují do tzv. 70ti denního testu, který proběhne na podzim 2015.

 

V pátek večer bude na návštěvníky čekat úžasná večerní show, kde hlavním aktérem bude, jak jinak, než fríský kůň.

 

Sobota bude celá patřit hvězdám KFPS. Již od rána se Vám budou představovat desítky fríských plemenných hřebců všech věkových kategorií. Jedná se o neuvěřitelnou podívanou, jelikož zde uvidíte opravdovou frískou elitu. V odpoledních hodinách se pak ti dva nejlepší z nejlepších utkají o titul šampióna Centrálního svodu 2015.

 

Kdo z nich si letos tento titul odnese? Bude to opět Norbert 444, který se stal králem svodu již třikrát za sebou? Necháme se překvapit… Usmívající se

 

 

Norbert 444 - Trojnásobný šampion centrálního svodu

norbert444samp

 

Ulke 338 - (24 let)

ulke338

 

Maurus 441

maurus441

 

Wikke 404

wikke404

 

Legendární Jasper 366

jasper366

 

Fotografie: Cally Matherly

Aktualizováno Úterý, 02 Prosinec 2014 19:02
 
Tvorba www stranek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele