Mladý hřebec Hearke van Moravia opět exceloval

Dne 20.9.2014 jsme zaznamenali mimořádný úspěch mladého nadějného hřebce z čekého chovu Hearke van Moravia v holandském Kootwijku, kde se konala soutěž Post-Kogeko KFPS Kampioenschap Dressuur (Drezurní šampionát KFPS)....


Jak jsme Vás již informovali, Hearke van Moravia se úspěšně kvalifikoval na dvě významné soutěže v Holandsku, a to Post-KogekoKFPS Kampioenschap Dressuur a Pavo Fryso bokaal Dressuuraanleg 2014, kde se umístil na krásném třetím místě. Tuto sobotu Hearke van Moravia Vb Ster (Maurits 437Sport x Beart 411 Sport) s jezdcem Sybrenem Minkemou  vyhráli svou kategorii L1 (dle holandského systému), drezurní úlohu zajeli za 71,67%.

 

V brzké době čeká Hearkeho ještě jedna důležitá zkouška. Jedná se o druhou část testace hřebců - zápřah. Minulý rok byl ze zdravotních důvodů z této disciplýny stažen, nicméně letoš je již zase v plné síle. 

 

Přejeme Hearkemu mnoho štěstí a držíme palce, aby v testaci hřebců uspěl. Jednalo by se o vůbec prvního hřebce z čekého chovu, který dosáhl takového úspěchu a získal licenci plemeníka.

 

 

Hearke van Moravia a jeho jezdec Sybren Minkema - čtvrtý z prava

hearkesampion

 

 

Aktualizováno Pondělí, 22 Září 2014 09:24
 
Tvorba www stranek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele