POŘADÍ KONÍ - svod Hradištko 27.9.2014

Níže v odkazu naleznete pořadí koní a časové rozvržení programu...


                              PROGRAM  – HRADIŠTKO 27.9.2014


                        Zahájení: 8:00 hod.  v hale


Výkonnostní zkoušky IBOP

8:15       56 - Ina od Bílých Skal

8:30       57 - Teufel von Rodowitz 

8:45       58 - Anouk van Kreterenhof

9:00       59 - Tsjerry fan Henswoude 

9:15       60 - Geisha Esther

9:30       61 - Roos v.d. Ven

9:45       62 - Domine fan´e Goëngamieden

10:00     63 - Genesis Leen

10:15     64 - Ciara van de Demro stables

10:30     65 - Isabell od Bílých Skal

10:45     66 - Vera van de Zonnehoeve

11:00     67 - Teuntje J.

 

11:15 vyhlášení výsledků výkonnostních zkoušek IBOP - dekorování jezdců.

 

Kategorie hříbata – hřebečci

11:45     01 - Thomas van Moravia

 

Kategorie hříbata – klisničky 

11:55     02 - Vanessa van Moravia

12:00     03 - Victoria van Marhol

 

12:05     Vyhlášení šampiona a reservního šampiona hříbat

 

Kategorie roční a dvouleté klisny 

12:10     04 - Mia van de Gela

12:15     05 - Maggie Happy Horses

 

12:20     Vyhlášení šampiona a reservního šampiona mladých koní

 

Výběr do hlavní plemenné knihy – čtyřleté a starší Vb klisny 

12:25     06 - A. Wietske

12:30     07 - Domine fan´e Goëngamieden

12:35     08 - Elly Victorie

12:40     09 - Inke Sijtke

12:45     10 - Ibbeltje fan Harns

12:50     11 - Giselle van Dupaumolen

12:55     12 - Gianna fan Harns

 

13:05     Vyhlášení šampiona a reservního šampiona čtyřletých a starších Vb klisen

 

Polední přestávka, doprovodný program 13:10 - 13:40


Výběr do hlavní plemenné knihy – tříleté Vb klisny

13:45     13 - Kler od Bílých Skal

13:50     14 - Korina van de Blat

13:55     15 - Julie von Rodowitz

14:00     16 - Josefina von Rodowitz

14:05     17 - Keysha RC

14:10     18 - Jameela R.C.

14:15     19 - Lola M.L.

 

14:20     Vyhlášení šampiona a reservního šampiona tříletých Vb klisen

 

Kategorie čtyřleté a starší Stamboek klisny

14:30     20 - Rijka fan Tilhouten

14:35     21 - Tsjerry fan Henswoude

14:40     22 - Teuntje J.

14:45     23 - Yfke Yvonne K.

14:50     24 - Anouk van Kreterenhof   

14:55     25 - Celien T.J.

15:00     26 - Gaike W.T

15:05     27 - Iepie

15:10     28 - Gloria von Rodowitz

15:15     29 - Ina od Bílých Skal

15:20     30 - Geisha Esther

15:25     31 - Genesis Leen

 

15:30     Vyhlášení šampiona a reservního šampiona čtyřletých a starších  Stb klisen

 

Kategorie čtyřleté až šestileté Ster klisny

15:40     32 - Annelies Fan´e Skâns                         

15:45     33 - Betsje

15:50     34 - Ciara van de Demro stables

15:55     35 - Hinke van Moravia

16:00     36 - Isabell od Bílých skal

 

16:05     Vyhlášení šampiona a reservního šampiona čtyřletých až šestiletých Ster klisen

 

Kategorie 7-leté a starší Ster klisny

16:15     37 - Roos v.d. Ven

16:20     38 - Vera van de Zonnehoeve

 

16:25     Vyhlášení šampiona a reservního šampiona 7-letých a starších Ster klisen

 

Kategorie Kroon klisen

16:30     39 - Rixt P.V.

16:35     40 - Amalia van de Wisselplaats

 

16:40     Vyhlášení šampiona a reservního šampiona Kroon klisen

 

Kategorie 3-letých a starších Vb valachů

16:45     41 - Arnoldus T.

 

Kategorie 4-letých a starších Ster valachů

16:55     42 - Steven fan Wieke´s Hiem

 

17:00     Vyhlášení šampiona a reservního šampiona valachů

 

Kategorie ročních Vb hřebců

17:05     43 - Sasha

 

Kategorie Vb hřebci

17:10     44 - Walentin von Rodowitz

17:15     45 - Aise K.

17:20     46 - Grafitti Goodshapes

17:25     47 - Hinne uut de Soppe

17:30     48 - Irving van Dupaumolen

17:35     49 - Karel van Dupaumolen

 

17:40     Vyhlášení šampiona a reservního šampiona Vb hřebců

 

17:50     Vyhlášení šampiona a reservního šampiona svodu fríských koní za r. 2014

Aktualizováno Pondělí, 15 Září 2014 10:45
 
Tvorba www stranek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele