Valná hromada CSFHO 15.2. - Kandidatury do Výboru a KRK CSFHO 2014

 

Vážení členové,

 

dne 15.2. 2014 proběhne valná hromada (dále jen VH) CSFHO ve Střítěži u Jihlavy. Tato VH je částečně volební. Na VH budou přítomní členové volit doplnění jednoho člena do Výboru CSFHO, o.s. a dva členy do KRK CSFHO,o.s.

Pro orientaci - v letošním roce končí volební období paní Petře Pickové – Výbor CSFHO,o.s. a panu Stanislavu Stuchlíkovi – KRK CSFHO,o.s..

 

Kandidatury do Výboru

 

 1. PETRA PICKOVÁ

 

Jmenuji se Petra Picková, je mi 37 let a již dva roky pracuji pro CSFHO v pozici první místopředseda. Za dobu mé práce pro CSFHO jsem dokázala a jsem pyšná hlavně na to, že celá  asociace stále funguje, samozřejmě společně se zbytkem výboru p. Novotným a p. Řehořovou. Tímto bych jim ráda poděkovala za spolupráci. Zároveň jsem se podílela na znovu vytvoření stability a důvěryhodnosti CSFHO členům, ale i holandské mateřské plemnné knize. Ředitel KFPS p. Hellinga při naší návštěvě, která byla součástí lednového svodu hřebců v Leeuwardenu, naši práci velmi pochválil a s radostí podepsal novou smlouvu mezi CSFHO a KFPS. Obzvláště vyzvedl svod v Hradištku, se kterým byl naprosto spokojený, jeho slovy "nejlepší co viděl". Jsem chovatelkou fríských koní již 6 let a pravidelně se účastním svodů, seminářů, které i spolupořádám. Ráda bych pokračovala v práci pro CSFHO a žádám Vás tímto o důvěru a váš hlas.

 Děkuji Petra Picková

 

 1. ROMAN PICK

 

Jmenuji se Pick Roman a kandidovat jsem se rozhodl, abych se mohl aktivněji zapojit do činnosti CSFHO. Spolu s manželkou vlastníme stádo Fríských koní v počtu 13 koní. Chovem se zabýváme již řadu let, a to s dobrými výsledky. Pravidelně se zůčastňuji svodů na kterých předvádíme koně, a to především z vlastního chovu. Domnívám se tedy, že bych mohl  asociaci býti nápomocen v oblasti organizace a zlepšování kvality chovu koní.  

Děkuji a jsem s pozdravem. Pick Roman.

 

 1. BLANKA HORÁČKOVÁ

 

Jmenuji se Blanka Horáčková, je mi 28let a pracuji jako kadeřnice. Celý svůj život se pohybuji u koní.Mám 3,5letou frískou kobylku a 5letého anglického plnokrevníka,miluju koně a taky jim věnuji hodně svého času. Kandiduji pro to ,že bych chtěla asociaci pomoci s propagací toho krásného plemene,mám díky mé profesi i hodně kontaktů a mohu je využít. Díky mé povaze říkám vše otevřeně a na rovinu. Možná už mě někteří znáte a kdo ne tak vás velice ráda poznám :-)

 

 1. MARTINA BURIANOVÁ

 

Jméno: Martina Burianová

Trvalé bydliště: Chorušická 470/16, Praha 8, 181 00

Aktuálně vykonávané činnosti:

 • provoz e-shopu zaměřeného na chovatelské potřeby pro koně a psy,

 • fotografování koní a psů + výuka fotografování,

 • vedení komunity fotografů GALOPP-FOTO,

 • externí redaktorská činnosti pro tištěné a elektronické magazíny,

 • koučování jezdců při práci s koňmi (anglie, western, práce ze země, lonžování),

 • project manager pro soukromé vývojáře.

Osobní přínos do CSFHO o.s.:

 • zkušenost v komunikaci s klientelou (3letá praxe na pozici vedoucí zákaznického centra telekomunikační společnosti),

 • znalost oboru (4letá praxe při přípravě koní barokních plemen do drezury),

 • zkušenost s návrhy a administrací online prezentací (webové stránky, sociální sítě),

 • znalost práce v MS Office, grafických programů Adobe,

 • znalost 2 cizích jazyků na pokročilé úrovni – anglický a italský (Česko-Italské gymnázium zakončení českou a italskou maturitou),

 • ŘP. skupiny B – aktivní,

 • proaktivní jednání, odolnost vůči stresu, hledání nových možností, rychlá učenlivost nových věcí, zkušenost s vedením větší skupiny lidí.

 

5) ZUZANA KOUTNÁ

 

Dobrý den,

 

kandiduji do výboru CSFHO a případně do KRKu.

Jmenuji se Zuzana Koutná je mi 28 let, jsem svobodná, bezdětná, žiji a pocházím z Olomouce. Již 8 let pracuji jako manažerka pro získávání dotací z EU.

 

O chov koní se zajímám od dětských let, vystudovala jsem obor Chovatel koní a jezdec v Kroměříži, s tříletou praxí v Zemském hřebčinci Tlumačov (trénink a testace teplokrevníků a chladnokrevníků) a v Hřebčíně Napajedla (chov anglického plnokrevníka, porodnictví a odchov hříbat).

 

Od roku 2010 chovám 2 fríské klisny, jejich ošetřování a tréninku věnuji veškerý svůj volný čas. Účastnila jsem se svodu v roce 2012 v Čeladné a 2013 v Hradišťku.

 

Při práci pro CSFHO mohu nabídnout časovou flexibilitu, základní znalosti účetnictví, organizační schopnosti a ochotu se aktivně zapojit do veškerých aktivit asociace.

 

Svým působením v CSFHO bych ráda přispívala ke zvyšování povědomí členské základny o specifikách chovu a tréninku frísů formou článků, návodů, seminářů a školení.

 

Předem Vám děkuji za Vaši podporu

 

 

 

Kandidatury do KRK

 

 1. STANISLAV STUCHLÍK

 

Dobrý den,

 

tímto podávám svou kandidaturu na člena revizní komise CSFHO. Je mi 64 a členem KRK v CSFHO jsem od roku 2012 a rád bych tento rok opět kandidoval. Vlastním celkem 5 koní, z čehož 3 fríské koně a 2 painty. Koně chováme již 16 let. Koním se tedy věnuji již řadu let a změřuji se především na zápřah. Vzhledem k tomu, že mám rád pořádek, hlásím se proto do KRK, kde můžu pomoci zajistit, aby v organizaci fungovalo vše tak, jak má. 

 

Děkuji

Stuchlík Stanislav

Budišov nad Bud.

 

 1. JANA PRAŽÁKOVÁ

 

Dobrý den,

 

chtěla bych kandidovat do kontrolní a revizní komise CSFHO o.s. Jmenuji se Jana Pražáková, je mi 32 let, vystudovala jsem Mendelovu univerzitu v Brně, podnikám v zemědělství a s manželem máme 3 fríské klisny, z nichž první jsme koupili v roce 2004. Členem asociace jsem již od jejího založení paní Herčíkovou, tj. od r. 2006. Od roku 2009 jsem pomáhala uspořádat svody fríských koní na Moravě. Chtěla bych se i nadále aktivně podílet na akcích kolem fríských koní a chtěla bych i osobně přispět do bezchybného chodu asociace.

 

S pozdravem Jana Pražáková

Aktualizováno Středa, 29 Leden 2014 10:18
 
Tvorba www stranek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele