Valná hromada CSFHO o.s. - 15.2.2014


Vážení členové,


dovolujeme si Vás pozvat na valnou hromadu CSFHO o.s., dále VH, která se uskuteční dne 15. 2. 2014 ve Střítěži u Jihlavy.


Pozvánka na VH, společně s programem, bude odeslána všem členů poštou na adresu uvedenou v naší databázi, a to v první polovině prosince 2013.


POZOR! Valné hromady se mohou účastnit pouze členové CSFHO, kteří mají řádně uhrazené členství v roce 2013, anebo jsou novými členy a mají již uhrazené členství na rok 2014. Přihlášky na rok 2014 naleznete na webových stránkách www.csfho.cz v sekci ,,Ke stažení“.

 

Časový plán:

 

Prezentace: 12:30h -13:00h prezence členů

Zahájení VH :   13:00 hodin

Předpokládaný konec VH:  18:00 hodin

 

Také bychom Vás chtěli upozornit, že při pozdním příchodu již nebude možné hlasovat. Občanské průkazy si prosím vezměte sebou. V případě právnických osob - účastnit VH se mohou jen osoby pověřené.

 

Popis cesty:


Hotel a kongresové centrum “Tři věžičky“ leží hned u sjezdu 112 dálnice D1 (exit Jihlava).

Možnost parkování na místě, před areálem je k dispozici prostorné parkoviště. V průběhu VH bude zajištěno malé občerstvení a nápoje.

 

TATO VALNÁ HROMADA JE ČÁSTEČNĚ VOLEBNÍ!


Kandidatury do Výboru a KRK:


Chcete-li se podílet na vedení a práci pro CSFHO o.s., zašlete prosím svou kandidaturu, a to nejpozději do 25. 1. 2014!  Kandidatury zasílejte na emailovou adresu  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo poštou  na CSFHO o.s., Ptáčov 30, Třebíč, 674 01. Podmínkou kandidatury je platné členství v CSFHO o.s.. Činnost Výboru a KRK je specifikována ve stanovách.  

 

Po ukončení povinných formalit VH můžeme společně diskutovat o všech tématech, která Vás zajímají.

 

Těšíme se na Vás

Výbor CSFHO o. s.

Aktualizováno Úterý, 19 Listopad 2013 17:38
 
Tvorba www stranek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele