Pozvánka a program - Centrální svod hřebců 2014

 

Vážení členové, příznivci a milovníci fríských koní,

 

dovolte mi Vás jménem výboru CSFHO pozvat na  další ročník Centrálního svodu hřebců „De Hengstenkeuring“, který se koná  9. – 11. ledna 2014.

 

Jako každý rok, tak i letos se bude tato akce konat v holandském městě Leeuwarden. Jedná se o vrcholnou akci ve světě fríských koní a každý, kdo kdy tuto akci navštívil ví, že se jedná o úžasný a nezapomenutelný zážitek. Tento ročník bude o to úžasnější, že letošní svod bude uspořádán v rámci oslavy 135. výročí založení královské plemenné knihy – KFPS. Na páteční večer pro Vás pořadatelé chystají velkolepou show. Bude se jednat o muzikálně divadelní představení, kde hlavními aktéry budou, jak jinak, než fríští koně. Představení je nazvané „Faderpaard“ (Praotec Kůň) a bylo inspirováno básní „It Faderpaard“, kterou napsal holandský básník Tsjêbbe Hettinga, pocházející přímo z Fríska. Celou show režíruje pan Jos Thie, který do celého představení zakomponoval všechny možné jezdecké disciplíny jako drezůru, skoky, jezdeckou akrobacii i zápřah. To vše uvidíte v kombinaci s krásnou hudbou a divadelním představením. V této úchvatné show pro Vás vystoupí přes 100 fríských koní!

 

Sobota pak bude již tradičně patřit plemeníkům. Již od rána se Vám budou představovat desítky plemenných hřebců různých věkových kategorií a v odpoledních hodinách se pak ti dva nejlepší z nejlepších utkají o titul celkového šampióna svodu 2014. Který z nich si v lednu odnese domů tento titul? Bude Norbert 444, již po třetí za sebou, korunován králem svodu i letos? Kdo ví? Necháme se překvapit. :-)

 

 

 V případě, že máte zájem se této neuvěřitelné akce letos zúčastnit, je možné si již nyní objednat vstupenky, a to za zvýhodněnou cenu, která platí do  1. prosince 2013.

http://english.kfps.nl/kaartverkoophengstenkeuring.aspx   Vstupenky je pak také možné koupit přímo na místě u vstupu na výstaviště WTC Expo.

 

 

 Pro inspiraci, video z minulého ročníku : http://www.youtube.com/watch?v=cM4NliCsgBI  :-)

 

 

                  PROGRAM - Centrální svod hřebců  9. – 11.1. 2014


Čtvrtek, 9. ledna – Druhé kolo předvýběru mladých hřebců

10:00 – druhé kolo předvýběru mladých hřebců, kteří se do tohoto kola kvalifikovali

12:30 – 13:00 – přestávka

13:00 – pokračování druhého kola předvýběru mladých hřebců

16:30 – konec posuzování


Pátek, 10. ledna – Semináře

10:00 – 15:00 – v této době proběhne velké množství seminářů na různá témata týkajících se   fríských koní.

15:30 – 16:00 – třetí  a tudíž poslední kolo předvýběrů mladých hřebců


Pátek, 10. ledna – Faderpaard (Praotec Kůň)

Hudebně divadelní představení k 135. výročí založení plemenné knihy KFPS

20:30 – „Faderpaard“, hudebně divadelní představení v režii Jose Thieho, které bylo inspirováno básní Tsjebbeho Hettingi „It Faderpaard“.

 

Sobota, 11. ledna – Předvedení plemenných hřebců

 

8:30 – 18:00 – jako tradičně bude celá sobota věnována posuzování plemenných hřebců. A také tradičně jako každý rok nás v sobotu odpoledne čeká boj o celkového šampiona svodu plemenných hřebců 2014.

 

norbert

 

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Prosinec 2013 19:09
 
Tvorba www stranek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele