POŘADÍ KONÍ - svod Hradištko 7.9.2013

 

 

Zahájení: 8:00

 

Výkonnostní zkoušky IBOP

 

8:15     42 - Annelies fan 'e Skâns

8:30     17 - Edwer fan Jonkershuzen

8:45     39 - Tsjerry fan Henswoude

9:00     44 - Vera van de Zonnehoeve

9:15     49 - Barbar G.

9:30     46 - Steven fan Wieke´s Hiem         

9:45     43 - Amalia van de Wisselplaats

 

10:00   Vyhlášení nejlepšího výsledku výkonnostních   zkoušek IBOP

 

1. Kategorie Hříbata – hřebečci / Premium judging- colts

 

10:15   52 - Rocco van Marhol

10:20   53 - Portos

10:25   54 - Rasputin

 

10:30   Vyhlášení šampiona hříbat - hřebečci

 

2. Kategorie Hříbata – klisničky / Premium judging fillies

 

10:40   55 - Sunny P.

10:45   56 - Rashmi    

10:50   57 - Sasha

10:55   Vyhlášení šampionky hříbat - klisničky

 

3. Kategorie roční klisny / Premium judging yearling mares

 

11:05      8 - Mia van de Gela

11:10      9 - Marion van de Vijver

11:15   10 - Medi van de Gela

 

4. Kategorie dvouleté klisny / Premium judging two year old mares

11:20   11 - Kler od Bílých Skal

 

11:25   Vyhlášení šampionky ročních a dvouletých klisen

 

5. Výběr do hlavní plemenné knihy- čtyřleté a starší klisny / Stb judging 4 – year and older mares

11:35   12 - Siarda fan Snakkerstate

11:40   13 - Tytsje K.

11:45   14 - Ylke von Rodowitz

11:50   15 - Celien T.J.

11:55   16 - Anna von Rodowitz

12:00   17 - Edwer fan Jonkershuzen

12:05   18 - Danae Goodshapes

12:10   19 - Daisy Victory

12:15   20 - Ellie Iemke

 

 6. Kategorie valaši čtyřletí a starší

 12:20   51 - Earl Black Jack

 

12:25   Vyhlášení šampiona čtyřletých a starších  Veulenboek klisen a valachů

 

Polední přestávka, program 12:30 – 13:00

 

7. Výběr do hlavní plemenné knihy- tříleté klisny / Stb.judging 3- year old mares

 

13:05   21 - Ilhabela van Braunau

13:10   22 - Isis van Braunau

13:15   23 - Hinke van Moravia

13:20   24 - Haide P.

13:25   25 - Iepie

13:30   26 - Gally van de Blat

13:35   27 - Inez R.S.

13:40   28 - Gloria von Rodowitz

13:45   29 - Isabell od Bílých Skal

13:50   30 - Ina od Bílých Skal   

13:55   31 - Grace    

14:00   32 -  Gabriel od Bílých Skal

14:05   33 - Infinity Goodshapes

14:10   34 - Inke fan Henswoude

14:15   35 - Geisha Esther

14:20   36 - Genesis Leen

14:25   37 - Green Witch

14:30   Vyhlášení šampionky Vb tříletých klisen

 

8. Kategorie 4leté a starší Stamboek klisny / Star designation for Stb mares

 

14:45   38 - Rijka fan Tilhouten

14:50   39 - Tsjerry fan Henswoude

14:55   40 - Wietske Klaske M.

15:00   41 - Yfke Yvonne K.

 

15:05   Vyhlášení šampionky starších klisen

 

9. Kategorie Ster klisen

 

15:15   42 - Annelies fan 'e Skâns

15:20   43 - Amalia van de Wisselplaats            

15:25  44 - Vera fan de Zonnehoeve


10. Kategorie Kroon klisen

15:35   45 - Corina fan de Tibsterwei


11. Kategorie - Ster valach / Stb judging gelding

15:40   46 - Steven fan Wieke"s Hiem

 

15:45   Vyhlášení šampiona Ster klisen a valacha

 

12. Kategorie Vb hřebci

16:00   47 - Pieter van Diphoorn

16:05   48 - Teufel von Rodowitz

16:10   49 - Barbar G.

16:15   50 - Felle van Front

 

16:20  Vyhlášení šampiona hřebců

 

16:30   Vyhlášení šampiona a reservního šampiona svodu ČR a SR

 

16:45  Vyhlášení a předání cen vítězi fotografické soutěže CSFHO pod názvem “ Já a fríský kůň“

 

Aktualizováno Pondělí, 02 Září 2013 08:55
 
Tvorba www stranek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele