Vzdělávací týden v Nizozemsku

Vzdělávací týden v Nizozemsku – Vše co jste kdy chtěli vědět o fríských koních


V roce 2007 a ​2009 jsme uspořádali vzdělávací týden s informacemi o fríských koních, určený zejména pro zahraniční členy. Tato akce zaznamenala veliký úspěch, a proto pořádáme v roce 2013 další ročník. Na tomto kurzu vás naučíme všemu, co potřebujete vědět o posuzování fríských koní, včetně plemenných aspektů, stavby těla, struktury končetin, kulhání a defektech (vad) nohou a o pohybu koně celkově. Provedeme vás i jednotlivými kroky průběhu inspekcí. Součástí celého programu bude také prezentace od veterinárního chirurga, který vám dodá mnoho důležitých informací. Dále se dozvíte o našem chovném cíli  a společně si s jedním z našich inspektorů (v malých skupinkách), sami vyzkoušíte posuzování koní na jedné z našich inspekcí. Jeden večer plánujeme věnovat zápřahu fríských koní.

 

Kurz bude probíhat v týdnu, kdy se ve Frísku koná mnoho dalších  akcí a zajímavostí, které můžete navštívit. Celá akce bude probíhat v anglickém jazyce, ale k dispozici jsou i knihy v německém jazyce a některé dokumenty ve francouzštině a španělštině.


INFORMACE:

Kurz se bude konat 15. až 19. července 2013 v nizozemském městě Drachten.

Cena kurzu je € 295.  Cena zahrnuje obědy a nápoje po celých 5 dní, tiskové kurzovní materiály, certifikáty a společnou večeři na závěr kurzu.

Minimální počet účastníků musí být alespoň 24, maximální počet je 42 účastníků.

 

Pokud máte jakékoliv další dotazy týkající se tohoto kurzu, kontaktujte pí. Annet Wouda na tel. 0031-512-52388 nebo e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Máte-li tedy zájem účastnit se tohoto kurzu, vyplňte prosím přihlášku a odešlete jí na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

Přihlášku naleznete zde:

http://english.kfps.nl/LinkClick.aspx?fileticket=JJiOkZtnRww%3d&tabid=39

 

Zde je odkaz na článek v anglickém jazyce na webových stránkách KFPS:

http://english.kfps.nl/Nieuws.aspx?NewsId=1486

 

 alt

Aktualizováno Pátek, 15 Únor 2013 20:50
 
Tvorba www stranek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele